Увага!
Якщо у вас на нігтях є грибок, нижче ви знайдете рекомендації відомого лікаря, як від нього можна позбутися! Не йдіть на поводу у лікарів-шахраїв, які намагаються вам виписати найдорожчий і неефективний засіб (наприклад екзодерил).В кінці 2020 року почалися масові затримання дерматологів в великих містах України. Всього за даними правоохоронних органів за 3 місяці були поміщені під варту 367 медиків. Серед затриманих як рядові лікарі, так і завідувачі дерматологічними відділеннями, а також кілька заступників регіональних головлікарів.

Матеріал опублікований: 07.02.2021

Причина затримань, озвучена правоохоронними органами, шокує. Протягом 12 років лікарі-дерматологи обманювали людей, виписуючи їм непотрібні і дорогі ліки. Така практика поширилася по всій країні. Всього, за даними слідства, лікарями були обмануті більш 1 млн. пацієнтів на суму, що перевищує 30 млрд. Але найстрашніше - багато хто з пацієнтів, яким були виписані дорогі пустушки, в результаті стали інвалідами.

Прокоментувати ситуацію ми попросили провідного дерматолога країни, заст. голови, 1-го заст. директора ФГБНУ НІЇР ім. Короленка, Карленко Марину Іванівну.

М.І. Карленко - одна з тих, хто неодноразово просив Прокуратуру провести масову перевірку дерматологів.

Кореспондент: Марина Іванівна, що взагалі відбувається?

– Відбувається те, що наші правоохоронні органи повинні були зробити давно - пересаджати всю цю мафію. Ви тільки вдумайтеся в ці цифри - понад 1 млн. покалічених життів за 12 років! Люди, велика частина з яких пенсіонери, зверталися до лікарів за допомогою. А ті замість того, щоб лікувати, наживалися на стражданнях людей, свідомо знаючи, що виписані ними засоби не допоможуть. І така практика була поширена не тільки в комерційних, а й, що найстрашніше - в державних клініках.

Кореспондент: Про які саме засоби йдеться?

– Переважно зарубіжних виробників, за які лікарі вище за рангом отримували великі відкати і в наказовому порядку повідомляли нижчестоящим, що саме виписувати. У свою чергу, ті отримували за це хороші премії.

Йдеться про такі малоефективних препаратах, як:

  • Екзодерил;
  • Нафтідеріл;
  • Лоцерил;
  • Мікозан;
  • Нафтифін;
  • Тинідазол;
  • Екзік;
  • Мікозолон;
  • І багато інших...

Кореспондент: Але ж всі перераховані препарати продаються в аптеках по всій країні?

– Так, це саме так. Однак це не означає, що вони дійсно допомагають від грибка нігтів. Розумієте, сьогодні аптеки - це комерційні структури. По суті, звичайні магазини. Вони продають те, що добре продається і приносить прибуток. А перераховані препарати продаються добре як мінімум з двох причин, які ніяк не залежать від їх ефективності.

По-перше, їх виписують продажні лікарі. Їх рекомендують виписувати навіть непідкупним на різних конференціях, спонсорами яких, як правило, і виступають виробники даних ліків. Зараз все скрізь продається і ведеться агресивна реклама. Ті, лікарі, які не особливо вникають - які саме препарати добре допомагають, виписують те, що виписують інші, і то, що активно просувається.

По-друге, у даних препаратів практично немає конкурентів. Тобто, по суті, людям більше нічим лікуватися. І не тому що ефективних препаратів немає в принципі, вони є, просто вони не продаються в аптеках, так як в аптеки їх просто не пускають.

Аптеки міста буквально забиті марними ліками, а дійсно ефективних засобів від позбавлення грибка просто не знайти!

Запитайте себе - чи знаєте ви таких людей, які змогли б вилікувати грибок нігтів препаратами з аптеки? Може ваші знайомі або друзі? Таких людей немає!

І ще хотіла би пояснити, чому перераховані препарати не допомагають, щоб ви до кінця зрозуміли всю складність ситуації. Розумієте, виробникам цих «ліків» просто невигідно, щоб люди повністю позбулися грибка нігтів. Набагато вигідніше продавати ті ліки, які лише допомагають на деякий час - тоді люди будуть приходити за ліками знову і знову. І що найжахливіше, в такому випадку стає реальним початок зараження крові (сепсису) у хворих. Якщо грибок не прибрати повністю, він може поширитися з кров'ю по всьому організму, і тоді можливий навіть летальний результат. Це дуже серйозно.

Кореспондент: Чому ніхто нічого з цим не робить? Адже це свавілля ...

– Так, саме беззаконня, але, на щастя, воно закінчилося. Ми неодноразово попереджали дерматологів про порушення, але вони не сприйняли наші слова всерйоз. Адже дуже складно відмовитися від тих грошей і того рівня життя, які їм пропонували виробники ліків-пустушок за їх «просування». Зараз ведуться затримання, в тому числі відомих лікарів. На жаль, на аптеки ми не маємо важелів впливу, але це питання зараз також активно опрацьовується на законодавчому рівні. Зовсім скоро з'явиться закон, за яким аптеки будуть зобов'язані погоджувати список реалізованих ліків. Зараз поки такого немає.

Кореспондент: Марина Іванівна, ви сказали, що, незважаючи на те, що в аптеках продаються непотрібні ліки, існують і ті, які дійсно допомагають лікувати грибок. Чи не могли б ви назвати хоча б один такий препарат?

– Так звичайно. Наприклад, дуже хорошим препаратом, який дозволяє вивести навіть сильно запущений грибок нігтів - є Normaderm, розроблений ще в 2019 році із залученням НДІ дерматології ім. Короленка. Препарат є дуже доступним в порівнянні з тими, що представлені в аптеках, а допомагає в рази краще!

Хочу показати результати клінічних досліджень засобу Normaderm. Вони приємно здивували багатьох лікарів. Для тих пацієнтів, у кого запущений грибок нігтів, він буде справжнім порятунком:

А це знімки ніг «до» і «після» застосування Normaderm:

Жінка. 54 роки. Ніготь повністю відновився. Термін лікування 2 тижні:
Лікування грибка у чоловіка. 44 роки. Болісний свербіж, який супроводжував пацієнта протягом 2-х років, пройшов повністю. Нігті відновилися.
Відновлення нігтьової пластини. Жінка, 62 роки. Термін використання засобу Normaderm 1 місяць. Ніготь повністю відновився.

На фотографіях добре видно, що Normaderm не тільки знімає свербіж, але і запускає процеси регенерації нігтьової пластини. В результаті ніготь оздоровлюється, запах і свербіж проходять.

За результатами клінічних досліджень, а також практики використання, саме Normaderm, в лікарській практиці, вважається основним в лікуванні грибка нігтів. І що саме чудове - їм можна лікуватися вдома. Адже дуже багато людей не хочуть йти до лікарів. І їх в цьому можна зрозуміти, особливо в світлі останніх подій. Normaderm допомагає позбутися від грибка нігтів самостійно.

Кореспондент: Normaderm – це крем або таблетки?

– Це спеціальний крем, який вбиває грибок і зупиняє руйнування нігтів завдяки спеціальній формулі. Normaderm – це унікальна запатентована розробка вчених. Більше таких препаратів не існує ніде в світі.

Кореспондент: Марина Іванівна, якщо Normaderm не продається в аптеках, де його можна замовити?

– Все дуже просто, отримати Normaderm можна звернувшись в НДІ дерматології через спеціальний сайт, на якому засіб поширюють за пільговою програмою, роблячи його по-справжньому соціальним препаратом.

Крім того, зараз він реалізується за державною програмою «Здорові ноги», а тому препарат роздають безкоштовно. Ви, напевно, будете шоковані, але препарат доступний справді безкоштовно! Порівняйте тепер з цінами тих ліків, які представлені на аптечних прилавках. Треба мати на увазі те, як довго їх потрібно використовувати, щоб отримати хоча б мінімальний результат.

Normaderm позбавить навіть від найзапущенішого грибка нігтів, саме тому він рекомендований пенсіонерам і всім людям для лікування і профілактики подібних захворювань.


Додано від редакції: УВАГА! У зв'язку з великою кількістю замовлень і брак виробничих потужностей, виробник був змушений обмежити умови проведення акції!

На поточний момент програма діє лише до включно і до її закінчення оригінальний Normaderm можна отримати через ОФІЦІЙНИЙ САЙТ БЕЗКОШТОВНО!


ОТРИМАЙТЕ "NORMADERM"  БЕЗКОШТОВНО:


ОТРИМАЙТЕ "NORMADERM"  БЕЗКОШТОВНО: