Студентка-вундеркінд з України отримала вищу медичну нагороду країни за відкриття способу схуднення на 15 кілограм в тиждень без хімії, голоду і фізичних навантажень.

Влітку 2019 го року на Європейському конгресі ендокринологів сталося неймовірне. Весь зал 10 хвилин стоячи аплодував людині, яка перебувала біля трибуни. Їм була Світлана Прокопенко - українська студентка. Саме вона запропонувала використовувати унікальну формулу, що дозволяє в найкоротші терміни скинути вагу, не обмежуючи себе в споживанні їжі.

Матеріал опублікований: 31.10.2019

Прокопенко запропонувала відмінну ідею, а її реалізацією зайнялися наукові структури України. Фахівці з Національного Інституту ендокринології, Першого київського медичного університету, НДІ харчування РАМН і маса інших фахівців займалися розробкою препарату. Препарат вже створений і показує відмінні результати.

Як новий препарат зможе врятувати мільйони життів і чому громадяни України можуть замовити його БЕЗКОШТОВНО - в нашому сьогоднішньому матеріалі.

Кореспондент: "Світлано, ви входите в десятку найрозумніших студентів медичних університетів світу. Чому ви вирішили зайнятися саме проблемою зайвої ваги?"

– Не дуже хочеться говорити про це на публіку, але мотивація тут виключно особиста. Кілька років тому від гіпертонії, викликаної надмірною вагою, померла моя мати. Начебто тільки що все було нормально, а потім раптовий інсульт уві сні і болісна смерть. І все, немає людини. Від цього ж померла колись моя бабуся. Тоді я і почала вивчати питання, пов'язані із зайвою вагою і позбавленням від неї. Була шокована, коли зрозуміла, що дієти, фізичні вправи, таблетки і ліпосакція - в 90% випадків небезпечні для здоров'я і тільки ще більше посилюють проблему надмірної ваги. А мама сиділа на різних дієтах і ходила на аеробіку майже 5 років.

Протягом останніх трьох років я повністю занурилася в цю тему. Власне, новий метод лікування надмірної ваги, про який зараз усі говорять, з'явився в процесі написання дипломної роботи. Я розуміла, що придумала щось нове, а й подумати не могла, що це викличе такий інтерес з боку різноманітних структур.

Кореспондент: "З боку яких саме структур?"

– Як тільки з'явилися публікації про мої методи позбавлення від зайвої ваги, відразу ж почали надходити пропозиції з продажу ідеї. Першим звернулися якісь французи, запропонувавши 120 тисяч євро. Останнім був американський фармацевтичний холдинг, вони хотіли її викупити вже за 35 мільйонів доларів. Зараз я змінила номер телефону і не заходжу в соціальні мережі, тому що кожен день по всіх каналах зв'язку надсилають повідомлення з пропозиціями про покупку.

Кореспондент: "Але, наскільки мені відомо, ви не продали формулу?"

– Так. Можливо це прозвучить трохи різко, але я створювала її не для того, щоб на ній наживалися якісь люди за кордоном. Адже що буде, якщо я продам формулу за кордон? Вони отримають патент, заборонять виробництво за цією формулою іншим і задеруть ціну на ліки. Я може і молода, але не дурна. При такому розкладі українці просто не зможуть лікуватися. Мені один з іноземних лікарів говорив, що такий препарат повинен коштує не менше 3000 доларів. Це ні в які ворота не лізе, адже хто його в Україні зможе купити за три тисячі доларів?

Тому, коли мені надійшла пропозиція від держави про участь у розробці національного українського препарату, я відразу ж погодилася. Ми працювали разом з кращими фахівцями з Інституту ендокринології, Першого київського державного медичного університету та НДІ. Це було неймовірно. Зараз препарат вже завершив клінічні випробування і доступний для людей.

З боку держави розробку препарату координував Борис Маньковський - український ендокринолог, академік НДІ. Ми попросили його розповісти про новий препарат і про плани на нього.


Кореспондент: "Борис Микитович, добрий день! У чому полягає суть ідеї Світлани Прокопенко? Вона насправді дозволяє позбавитися від зайвої ваги без дієт і фізичних навантажень?"

– Ідея Світлани - це як навігатор в машині - просто показує найкоротший шлях до схуднення. Причому метод допомагає до кінця життя.

Препарат створений на основі ідеї Світлани - має в складі супер-антиоксиданти, які дають сигнали спеціальному відділу мозку (мигдалеподібне тіло мозку) про припинення набору калорій, жирового прошарку і про зниження тяги до "шкідливої їжі" . Даний унікальний комплекс отримав назву - «KetoFast».

«KetoFast» - це препарат, який потрібно приймати курсом, згідно з інструкцією. В упаковці містяться капсули, завдяки яким швидкість спалювання жиру збільшується в 10 разів! Препарат прискорює обмін речовин, відновлює роботу ендокринної системи, стимулює регенерацію тканин і пригнічує відчуття голоду. Продукт абсолютно натуральний і є активним стимулятором природних процесів в організмі людини. Оскільки спалювання жирової маси відбувається за рахунок швидкого обміну речовин, дієти залишаються в минулому . Як результат, підшкірний жир в проблемних зонах згорає НАЗАВЖДИ зі швидкістю від 500 грам на добу!

Ось результати тих, хто був запрошений до тестування «KetoFast»:

Результат після 28 днів прийому «KetoFast»
Результат після 14 днів прийому «KetoFast»
Результат після 21 дня прийому «KetoFast»
Результат після 7 днів прийому «KetoFast»

Кореспондент: "Ваш препарат теж буде в аптеках? Скільки він, до речі, буде коштувати?"

Ви ж в курсі, що як тільки стало зрозуміло, що у нас дійсно виходить щось вартісне, фармацевти атакували нас по всіх фронтах. Вони і Світлані спочатку пропонували продати її формулу. Зовсім не для того, щоб випускати його у себе. Навпаки, щоб не дати запустити препарат у виробництво. Лікування ожиріння - це найбільша в світі ніша фармацевтичного ринку. Тільки в США продається ліків на мільярди доларів. Наш препарат може кардинально змінити ситуацію на ринку. Адже ніхто не буде щомісяця витрачати гроші на неефективні методи позбавлення від надмірної ваги, коли можна один раз пропити курс «KetoFast» і забути про проблеми із зайвою вагою НАЗАВЖДИ.

Аптечні мережі - це партнери фармацевтичних компаній, що працюють з ними в тісній зв'язці. І, природно, залежать від продажів препаратів. Так що про нас з нашим ліками там навіть чути не хочуть. Незважаючи на те, що зараз це єдиний препарат, офіційно рекомендований Науково-дослідним інститутом харчування України для лікування від надмірної ваги.

Кореспондент: "Так, а якщо ліків немає в аптеках, то як його дістати?"

Ми вирішили, що якщо звичайні аптеки не хочуть про нас навіть чути, то ми обійдемося зовсім без них. І налагодили пряме поширення препарату. Без проміжної ланки у вигляді комерційної аптеки. Ми обговорювали кілька варіантів і зупинилися на найефективнішому. Людина, яка хоче придбати "KetoFast", залишає заявку (імя і телефон) на офіційному сайті національного медичного дослідницького центру ендокринології, після чого з ним зв'язуються, консультують і відправляють препарат. З 29.10.2019 офіційний сайт вже створений і працює. Інтернет зараз є майже у кожного. Навіть якщо у людини немає комп'ютера, то найчастіше у нього є телефон з виходом в інтернет. І кожен може залишити заявку.

Кожна людина, яка залишить заявку до , отримає упаковку "KetoFast" БЕЗКОШТОВНО. Таким чином, ми хочемо привернути увагу людей до препарату. Сподіваємося, що спрацює ефект "сарафанного радіо" і кожен, хто вилікувався рекомендуватиме препарат своїм знайомим.

Кореспондент: "А скільки препарат буде коштувати для всіх інших?"

Собівартість виробництва ліків становить близько 11 000 гривен за упаковку. Зараз нам вдалося домовитися з вищими інстанціями про те, що вони будуть компенсувати майже всю вартість для кінцевого покупця. Більше 90%. На щастя, нагорі розуміють важливість того, щоб такий препарат був доступний всьому населенню країни, а не тільки окремим людям. Натомість ми взяли на себе зобов'язання не продавати формулу ліки за кордон і не відправляти на експорт сам препарат, продаючи його тільки України.ВІД РЕДАКЦІЇ:
УВАГА! УТОЧНЕННЯ! У зв'язку з великою кількістю замовлень і брак виробничих потужностей, виробник був змушений обмежити термін проведення акції!

На поточний момент програма діє лише до включно. До закінчення акції оригінальний препарат «KetoFast» можна замовити, заповнивши форму-заявку (вона розташована трохи нижче), або на сайті офіційної онлайн-аптеки! Нагадаємо, препарат можна отримати БЕЗКОШТОВНО!


ОТРИМАЙТЕ «KetoFast»  БЕЗКОШТОВНО:


ОТРИМАЙТЕ «KetoFast»  БЕЗКОШТОВНО:Найпопулярніше: