Відкрийте коробку і отримаєте можливість замовити KetoFast за півціни або безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно

Ожиріння і зайва вага - головна причина гіпертонії і ослабленого імунітету!


«Але аптеки, як і раніше, не випускають препарат, що позбавляє від цієї недуги ...» Ендокринолог, доктор мед.наук Самойлов В.Я.

Щодня зайва вага вбиває до 645 українців по всій країні.

На зйомках чергової передачі стався конфлікт, який поставив на місце "світил" медицини. Один із запрошених експертів раптово став говорити не за сценарієм. Своєю заявою він здивував не тільки глядачів у студії. Але особливо дісталося медичним чиновникам.

Ендокринолог відкрито заявив: «Ви забиваєте ефір непотрібною інформацією, але закриваєте очі на проблему, яка щодня вбиває більше 600 чоловік в Україні! Чому ніхто не говорить про проблеми ожиріння ?! Чому ви всі мовчите, що вже є засіб, що повністю рятує від зайвої ваги? »

Ожиріння - ось хто головний вбивця людей. Не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Ускладнення, що викликає ожиріння і зайва вага - причина смертності №1. В абсолютних цифрах - це близько 1,5 мільйона смертей в минулому році.

“Люди вмирають через ослаблений імунітет, а ожиріння і зайва вага - це те, що в першу чергу цьому сприяє! Запам'ятайте це раз і назавжди! ” стверджує фахівець з Інституту ендокринології Київского мед. Університету, НДІ Самойлов Василь Якович, один із запрошених експертів, але інші учасники буквально накинулися на нього, затикаючи йому рота.

Статистика шокує! Статистика шокує! Від ожиріння і зайвої ваги за 2020 померло майже 200 000 українців.

У студії почалося недорозуміння. Експерти - лікарі клінік Києва почали сперечатися, перебиваючи один одного. Прямий міст з Василем Яковичем спішно зупинили і швидко пустили рекламний блок.

З ефіру цей епізод був вирізаний. Але глядачі в студії запам'ятали цей інцидент надовго.

Ми вирішили поза ефіром провести власне розслідування і розшукати доктора.

Василя Яковича ми зустріли на виході з операційної.

Наталія Мосійчук: Василь Якович, про скандал на ТБ знають мені здається всі ваші колеги. Як ви не побоялися такого вчинку?

Василь Якович: - Я розумів всі ризики, але я просто не міг більше мовчати. Не можна переливати з пустого в порожнє і не пропонувати конкретного лікування. Я лікар, я давав клятву Гіппократа і дотримуюся їй. Я радий що ви зв'язалися зі мною, тому що зможу повторити свої слова про фармацевтичному змові для ваших читачів.

Ще в минулому році наша студетка-вундеркінд з Києва отримала вищу медичну нагороду країни за відкриття способу схуднення на 10 кілограмів в тиждень без хімії, голоду і фізичних навантажень і що, ви де-небудь про це чули? Про це просто всі мовчать, тому що на неякісних препаратах заробляють мільйони доларів!

Наталія Мосійчук: – Про що конкретно ви говорите?

Василь Якович: Препарати призначені для боротьби із зайвою вагою, які офіційно виписують людям виконують одну важливу функцію - перекачують гроші з кишень хворих в кишені медичних олігархів.

Наталія Мосійчук: Але як же тоді вихід із ситуації?

Василь Якович: Порятунком якраз і є винахід студентки - препарат «KetoFast». Але його зараз практично не пускають в аптеки зі зрозумілих причин.

Наталія Мосійчук: АА в чому принципова відмінність «KetoFast» від подібних препаратів?

Василь Якович: Головна відмінність - це те, що «KetoFast» дає результати в найкоротші терміни. Ви можете втрачати від 7 до 10 кг в тиждень, абсолютно не вдаючись до фізичних навантажень і дієт!

«KetoFast» - це препарат, в одній упаковці міститься безліч екстрактів, завдяки чому швидкість спалювання жиру збільшується в 10 разів!

«KetoFast» – прискорює обмін речовин, відновлює роботу ендокринної системи, стимулює регенерацію тканин і пригнічує відчуття голоду.

«KetoFast» - абсолютно натуральна і є активним стимулятором природних процесів в організмі людини. Оскільки спалювання жирової маси відбувається за рахунок швидкого обміну речовин, дієти залишаються в минулому. Як результат, підшкірний жир в проблемних зонах згорає НАЗАВЖДИ зі швидкістю від 500 грам на добу!

Ось результати тих, хто був запрошений до тестування «KetoFast»:

Результат після 28 днів прийому «KetoFast»

Результат після 14 днів прийому «KetoFast»»

Результат після 21 дня прийому «KetoFast»

Результат після 7 днів прийому «KetoFast»

Наталія Мосійчук: Так, а якщо препарату немає в аптеках, то як його дістати?

Василь Якович: Ми вирішили, що якщо звичайні аптеки не хочуть про нас навіть чути, то ми обійдемося зовсім без них. І налагодили пряме поширення «KetoFast». Без проміжної ланки у вигляді комерційної аптеки. Ми обговорювали кілька варіантів і зупинилися на найефективнішому. Людина, яка хоче замовити «KetoFast» може взяти участь в розіграші і виграти знижку, після чого з ним зв'язуються, консультують і відправляють препарат. За розпорядженням НДІ харчування України від 28 Грудня 2020 будь-який бажаючий може взяти участь в розіграші. Інтернет зараз є майже у кожного. Навіть якщо у людини немає комп'ютера, то найчастіше у нього є телефон з виходом в інтернет.

Кожна людина, може взяти участь в розіграші до до включно . Це наша спільна з НДІ харчування України акція, щоб привернути увагу людей до препарату. Сподіваємося, що спрацює ефект "сарафанного радіо" і кожен вилікувався рекомендуватиме препарат своїм знайомим.

Наталія Мосійчук: А скільки взагалі коштує препарат?

Василь Якович: Собівартість виробництва препарату досить таки висока, але зараз нам вдалося домовитися з керівництвом НДІ харчування України про те, що вони будуть компенсувати майже всю вартість для кінцевого покупця. Більше 90%. На щастя, нагорі розуміють важливість того, щоб такий препарат був доступний всьому населенню країни, а не тільки окремим людям. Натомість ми взяли на себе зобов'язання не продавати формулу ліки за кордон і не відправляти на експорт сам препарат, продаючи його тільки всередині країни.Відкрийте коробку і отримаєте можливість замовити KetoFast за півціни або безкоштовно!
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно
Безкоштовно

У вас залишилася 1 спроба!
Спробуйте ще раз!

✔ Достовірність підтверджена

Встигніть заповнити заявку

І отримаєте KetoFast безкоштовно
Залишилося місць: 18
↓ Для замовлення натисніть на кнопку  ↓

Вітаємо!

Ви можете забрати KetoFast безкоштовно

Ok

Візьміть участь в розіграші KetoFast